Вивчення фінської мови в КНЛУ

Ф1

Фінляндія відома як країна тисячі озер, північного сяйва, батьківщина Діда Мороза, та Мумі троля. Та мало хто знає, що Фінляндія є одним з європейських лідерів у сфері освіти. Соціальний рівень життя у Фінляндії перевищую рівень більшості європейських країн. Крім того країна є одним з лідерів у галузях екології і економіки. Це країна з найчистішою водою, яку можна пити прямо з-під крану. Фінляндія приваблює не лише екологією та неймовірною природою, але й можливостями у галузі бізнесу та виробництва , адже в країні надзвичайно низький рівень корупції та прозора система оподаткування. А кількість музичних гуртів різних жанрів не залишать байдужим жодного меломана.

Ф3

Фінська мова є офіційною мовою Фінляндії на ряду зі шведською, якою розмовляють лише близько 5% населення. Фінською мовою розмовляє 91% населення Фінляндії.

 Фінська мова належить до фіно-угорських мов і є аглютинативною. Її  історія тісно пов’язана з історією фіно-угорських народів. Не зважаючи на стрімкий розвиток фінська мова зберігла свою самобутність та унікальність. Вона настільки унікальна, що була взята за прототип під час створення ельфійської мови у «Володарі перстнів».

Більш того фінською мовою писали такі видатні письменники як Алексіс Ківі, Мінна Кант та Вейно Лінна.

Ф2Вивчаючи фінську мову у Київському національному лінгвістичному університеті ви отримаєте можливість:

  • Досконало оволодіти однією з найцікавіших і найважчих мов світу.
  • Проходити безкоштовне стажування у мовних школах в Фінляндії.
  • продовжувати навчання в ВНЗ Фінляндії (магістратура, докторантура);
  • викладати фінську мову в закладах вищого та середнього рівня акредитації;
  • займатися перекладацькою діяльністю;
  • працювати в торгівельних та комерційних українсько-фінських і фінсько-українських підприємствах;
  • вести власний бізнес з фінськими партнерами;